Zkušenosti2019-03-01T10:30:48+01:00

Zkušenosti

K ČEMU JE TEN VODÍK DOBRÝ? O TOM, JAK JSME VŠICHNI ZAČALI PÍT VODÍKOVOU VODU

„Naše firma ECOM působí na trhu jako distributor elektronických součástek. A jak to už bývá, každý z firmy rád sleduje zajímavosti z oboru nebo hledá související témata. Nikdy by mě asi nenapadlo, že se dostaneme až k prodeji lahví. Uběhla již poměrně dlouhá doba, kdy otec poprvé začal na internetu hledat generátory na výrobu vodíku.”

VODÍKOVÁ VODA EXISTUJE

„Ale teď poněkud předbíhám. Vlastně vše začalo při čtení knihy pana Kašpara – Umíráme na objednávku. Kniha obsahuje řadu informací o škodlivých účincích chlóru na lidský organizmus a nechybí ani zmínka o vodíkové vodě. Otec intenzivně pátral po možnostech, které v tehdejší době trh nabízel. Objednal si z Ameriky tři generátory vodíku. Jelikož v rodině přejeme novým technologiím, pustili jsme se do testování. Nikdo z nás neměl představu, co můžeme čekat. Jak poznáme, že se něco v našem těle mění?”

PŘEKVAPILO NÁS, JAK RYCHLE SE DOSTAVILY ZMĚNY

„Testování se účastnil také bratr a já s rodinou. Neuplynula tak dlouhá doba a začali jsme pozorovat drobné změny. Já jsem přestala trpět na migrény, kterých jsem se marně snažila dlouhé roky zbavit. Migrény mě pronásledovaly klidně dvě až tři za měsíc. Po užívání vody obohacené molekulárním vodíkem bolesti kompletně odezněly. Účinky nás jednoznačně překvapily. Chtěli jsme se dozvědět víc, ale na českém internetu, ani v obchodech jsme moc informací nevypátrali. S výrobky jsme byli stále více spokojeni. Proto nás napadlo, že by je mohli ocenit i čeští zákazníci. Sama jsem tou dobou měla několik známých, kteří se potýkali se zdravotními obtížemi bez jakéhokoli pozitivního výsledku léčby.”

LÁHVE NA ČESKÉM INTERNETU

„Nedařilo se nám objevit žádnou láhev na výrobu molekulárního vodíku, která by byla cenově příznivá. Navíc sortiment produktů byl velice úzký. A tak začalo pátrání po dodavatelích. Mateřská firma ECOM nám poskytla vhodný kapitál, abychom mohli nakoupit produkty přímo u výrobců za příznivé ceny.

A tak se začala psát cesta lahví Lazena.”

Zuzana Horáčková, Jednatelka pro ekonomický úsek ECOM s.r.o.
Tento web používá cookies a služby třetích stran. Souhlasím