ESHOP / TABLETY UVOLŇUJÍCÍ VODÍK / Hydrogen H2 Forte
set forte.jpg
forte1.jpg
forte2.jpg
set forte.jpg
forte1.jpg
forte2.jpg

Hydrogen H2 Forte

Tablety H2 Forte® jsou speciálním doplňkem stravy se sladidly ve dvou vrstvách, obohacených kurkuminoidy (žlutými diferuloylmethanovými barvivy) a vhodnou formou minerálu hořčíku.

Vodíkové tablety s extraktem oddenku kurkumy 

obsah balení: 120 tablet
hmotnost balení: 120 g (1 tableta = 1 g)
doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu třikrát denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Extrakt oddenku kurkumy s uvedenými přírodními barvivy přispívá k optimální činnosti jater. Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze, správnému energetickému metabolismu a také k ideálnímu fungování nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Obsažená sladidla nejsou cukry, tudíž se tráví až v tlustém střevě. Následně stoupne mj. vstřebávání a vydechování vodíku – důsledek jejich bakteriálního rozkladu (fermentace).

Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte, pokud jste přecitlivělí na jakékoli přísady. Doplněk stravy obsahuje více než 10 % přidaného polyalkoholu, nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

Sladidla: mannitol, trehalóza*, maltodextrin; oxid hořečnatý, stabilizátory: hydroxypropylmethylcelulóza, arabská guma; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa).

1 tableta obsahuje: extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 90 % kurkuminoidů – 5 mg, hořčík – 60 mg (16 %**) **

*Trehalóza je zdrojem glukózy, **denní referenční hodnoty příjmu

Skladem: 0 ks
Pro více informací kontaktujte telefonicky nebo emailem obchodníka.