FAQ

Nejdražší součástkou v generátoru je membrána, která má životnost 300 hodin při používání normální vody. Pokud je voda filtrovaná, životnost tím zvýšíte.

Na jedno nabití uděláte 7-10 cyklů výroby vodíku. Zaleží na kvalitě vody, objemu lahvičky (200,300 nebo 400) a délce cyklu (5 nebo 7 minut). Životnost baterie je 400 nabití. Životnost baterie je 400 nabití, kapacita baterie je 2200 mAh, 7,4 V.

Minimálně jednou měsíčně nasypat do trochu vody půl lžičky kyseliny citrónové a nechat působit cca 1 - 2 hodiny na membránu, aby došlo k odstranění vodního kamene. Pokud je voda hodně tvrdá, doporučujeme údržbu provádět častěji.

Vedeme skladem sklo, víčko, baterie, plošný spoj i membránu.

Denně se doporučuje vypít 3x300ml, ale můžete vypít i více - dosud nebyly zjištěny žádné negativní účinky molekulárního vodíku ani předávkování mol. vodíkem.

Použít kyselinu citronovou a vodu o teplotě 60 °C, ne vyšší, aby nedošlo k poškození membrány.

Ne, lze použít pouze kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu a klidně i vodu ze studánky.

Ano, na našem Youtube kanále máme podrobné video, jak na výměnu.

HB-H05M je výkonnější (má silnější elektrodu), takže dokáže vyrobit vyšší koncentraci vodíku.

Membrána dokáže oddělit pouze vodík, který stoupá nahoru a škodliviny jako je kyslík, ozon a chlor - odcházejí dolů. Na další nečistoty není zařízená, v tomto případě se musí použít nějaký předfiltr na vodu.

Oba jsou antioxidanty a mají vliv na zvýšení produkce energie v mitochondriích. H2 tím, jak je malý, lépe proniká do buněk a snadněji se vstřebává.

Ano mohou, ale je lepší když bude inhalovat jen jeden ve stejný čas.

Průtok O2 se sníží pouze, pokud průtok snížíte.

Doporučená dávka kyslíku není. To platí i pro limit, jelikož kyslík vdechujeme skrz vzduch celý den.

Rozdíl je, že díky H2-300 můžete inhalovat vodík a kyslík. Průtok vodíku je 300ml. U H2 mini je průtok vodíku 150ml a můžete inhalovat pouze vodík.

Rozhodně ne. Inhalátor je velice citlivý na kvalitu vody. Bude fungovat správně jen v případě, že použijete vodu destilovanou.

SM-112TL má patentovaný elektrolický článek DARC zabraňující usazovaní vodního kamene, lze také použít čístící filtr. X-BLUE a SM-230TL používají k čištění vodního kamene systém, který po každých 20 l vody provede automatické čištění otočením polarity elektrolytických plátů.

Na zvířatech bylo provedeno mnoho výzkumů a testů, které ilustrují, jak se zvířatům nabízí výběr z běžné vody a ionizované zásadité vody, většinou si vybírají zásaditou. Bezpochyby se tedy doporučuje dát svému mazlíčkovi také zásaditou vodu.

Vzhledem ke kvalitě ionizované vody a vylepšeným hydratačním schopnostem ji nedoporučujeme používat 30 minut před a po předepsaném nebo volně prodejném léku. Pro zapíjení léku je vhodná filtrovaná voda. Důrazně však doporučujeme používat ho s vitamíny, doplňky, výživovými prášky a dalšími nutraceutiky, protože má vynikající kvalitu a lepší absorpční schopnosti.

Jedinečnou vlastností ionizované alkalické vody je, že zůstává ionizovaná pouze po omezenou dobu -přibližně 24–36 hodin. Důrazně se však doporučuje vypít do 12 hodin po výrobě ionizované vody.

Není potřeba žádná speciální, stačí obyčejná kuchyňská sůl.

Při resetu filtru u modelu SM112-TL postupujte dle obrázku níže.
reset

Je to pro mnoho lidí vhodný způsob jak H2 přijímat. Jedná se o jednoduchou a dostupnou formu.

Dávkování je uvedeno vždy na obalu produktu.

Ano, tablety se mohou využívat současně s léky nebo jinými doplňky stravy.

Záleží, jak chcete molekulární vodík využít. Někomu vyhovuje více pití vody a někdo si raději vezme tabletu. Výhody vidíme v tom, že pít vodu je pro naše tělo přirozené a nějak ho nezatěžuje. Na druhou stranu množství vodíku je omezené několika faktory a to kvalitou vody, délkou elektrolýzy a použitým přístrojem. V tabletách jsou další prospěšné látky, takže pokud chcete komplexní produkt s vitamíny a minerály nebo zvýšit účinnost molekulárního vodíku, jsou tablety vhodným řešením.