ESHOP / TABLETY UVOLŇUJÍCÍ VODÍK / Hydrogen H2 Immunity
set immunity.jpg
im1.jpg
im2.jpg
set immunity.jpg
im1.jpg
im2.jpg

Hydrogen H2 Immunity

Doplněk stravy pro podporu správné funkce imunitního systému s obsahem kombinace vitamínů a minerálů ve vhodném poměru.

Vodíkové tablety pro podporu imunitního systému

TIP: Sacharidy inulin, trehalóza, xylitol a arabinogalaktany z modřínu opadavého při styku se střevní mikroflórou uvolňují molekulární vodík.

obsah balení: 30 tablet
hmotnost balení: 27 g (1 tableta = 0,9 g)
doporučené dávkování: 1 - 2 tablety denně. Vždy po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Kombinace přispívá ke správnému fungování imunitního systému (vitamíny C, B1, B6, B9, B12 a zinek) a tím podporuje přirozenou obranyschopnost. Vitamin C přispívá též k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, kdy současně kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Thiamin podporuje normální činnosti srdce a doplnění vitamínem B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučenou denní dávku a dodržujte vyváženou stravu a zdravý životní styl. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. 

askorbát sodný, kyselina askorbová, citrát zinečnatý, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, hydroxocobalamin, inulin, trehalóza, xylitol (sladidlo), mikrokrystalická celulóza (stabilizátor), extrakt modřínu (Larix decidua), stearát hořečnatý (činidlo proti slepení), extract z kurkumy (potravinářské barvivo)

Skladem: 5 ks
Po registraci získáte na prodejní ceny slevu 9 % + další výhody.
Cena 1 ks s DPH: 530,20 Kč
Cena 1 ks bez DPH: 473,40 Kč
≥5 ks (bez DPH) 355,05 Kč