Ledviny: poškození a jak je přírodně napravit

Ledviny jsou jedny z důležitých orgánů v našem těle, a proto bychom se o ně měli co nejlépe starat. Ledviny jsou hlavními orgány, které používáme k čištění krve. Pokud jsou tedy zdravé a fungují, jak mají, tak nám například odstraňují toxiny z krve, pomáhají regulovat pH nebo počet červených krvinek.

Způsobů, kdy a jak se ledviny mohou poškodit je mnoho. Příčinou může být málo spánku, příliš mnoho dehydratace, nadměrné užívání antibiotik nebo léků na bolest či velké požívání alkoholu a drog.

Alkalická voda je přírodní způsob, jak zabránit poškození ledvin. Studie ukazují, že molekulární vodík v ionizované vodě zlepšuje funkci ledvin. Vodík vykazuje antioxidační vlastnosti a ochranné účinky proti disfunkci orgánů. Při zkoumání se zjistilo, že roztok bohatý na vodík zmírňuje poškození při nachlazení ledvin.

Co se stane s Vaším tělem po napití vody obohacené molekulárním vodíkem?

Vodík bez problémů proniká do mitochondrií a buněčného jádra, aniž by produkoval cytotoxické účinky.  Po 30 vteřinách se vodík z žaludku dostává kapilárami do krevního oběhu a jednu minutu po napití do mozku. Za 10 minut jej absorbuje kůže, která je hydratována a ochráněna proti volným radikálům z ovzduší. Po 20 minutách je vodíková voda absorbována srdcem, ledvinami a játry. V srdci zajistí dokonalé prokrvení, játra i ledviny snadněji detoxikují tělo.

 

 Více z studie se dočtete zde 

Více zde:

Publikováno 16.05.2023
zpět na BLOG